Poradnie specjalistyczne

Ortho-Med

Gabinet Ortopedyczny Wrocław

Ortopeda

W odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie na diagnostykę i leczenie ortopedyczne otworzyliśmy gabinet specjalistyczny, w którym możemy zaoferować Państwu szeroką gamę badań diagnostycznych oraz zabiegów leczniczych zmian zwyrodnieniowych, przeciążeniowych oraz pourazowych.

Neurolog

Schorzenia układu nerwowego, stany pourazowe głowy, kręgosłupa, dają bardzo wiele niepokojących objawów, z którymi trudno sobie poradzić bez konsultacji ze specjalistą neurologii. Nasz gabinet powstał z myślą o pacjentach, którzy wymagają diagnostyki oraz leczenia zaburzeń i stanów pourazowych.

Poradnia Neurologiczna
Psycholog i Seksuolog Wrocław

Psycholog i Seksuolog

Rosnąca świadomość społeczeństwa i chęć poprawy jakości naszego życia sprawiła, że otworzyliśmy dla Państwa gabinet psychologa i seksuologa, w którym oferujemy między innymi wsparcie psychologiczne dla osób po wypadkach komunikacyjnych oraz pomoc seksuologa.

Czytaj więcej...

Gabinet Rehabilitacji

W gabinecie rehabilitacji zajmą się Państwem wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z zakresu fizjoterapii. W naszej ofercie proponujemy nowoczesne metody usprawniające jak i zabiegi fizykoterapii w tym krioterapia oraz najnowsza z metod - FALA UDERZENIOWA

Gabinet Rehabilitacji Wrocław
Reumatolog Wrocław

Reumatolog

Reumatolog to specjaista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób zwyrodniniowych i zaplanych tkani łacznej, kości i stawów. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, który oferuje fachową i troskliwą opiekę nad pacjentem.

Czytaj więcej...